Żółte sukienki 2016 -„Podaruj mi trochę słońca” – bajeczne sukienki w żółtym kolorze

Zauważyłyście, że żółte sukienki coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie? Gwiazdy coraz częściej decydują się na promieniste kreacje. Dlaczego? Kolor ma zasadnicze znaczenie w kreowaniu wizerunku. Z czym kojarzy się barwa żółta? Jak na pewno każda z Was wie, żółty to kolor słońca. Symbolizuje nie tylko radość, ale również szczęście. Osoby, które decydują się na sukienki w kolorze żółtym są optymistyczne i pełne radości. Bez wątpienia budzą pozytywne skojarzenia wśród osób trzecich. Przy okazji warto wspomnieć, że żółty to kolor osób twórczych – artystów, poetów, pisarzy. Chociaż żółć jest bardzo podobna do barwy złotej, nie należy szukać między nimi analogii.

W tym sezonie żółte sukienki to prawdziwy „must have”. Długie, krótkie, falbaniaste, z dekoltem, jasne, ciemne, asymetryczne. W sieciówkach i butikach znajdziemy niemal każdy model, jaki nam się zamarzy. Jeżeli szukacie kreacji idealnej na lato, kobiecej, a jednocześnie niezwykle słodkiej i uroczej to żółta sukienka powinna znaleźć się w Waszej szafie jak najszybciej. Warto skorzystać z letnich wyprzedaży! Poniżej znajdziecie wyjątkowe, bajeczne kreacje, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

2 komentarze do “Żółte sukienki 2016 -„Podaruj mi trochę słońca” – bajeczne sukienki w żółtym kolorze

  1. Jeszcze nigdy nie miałam na sobie żółtej bluzki czy żółtej sukienki.Uważam, że ta kolorystyka zupełnie nie pasuje do mojej bladej cery 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *