Zakochaj się… w soczystej brzoskwini (sukienki brzoskwiniowe, morelowe, łososiowe, koralowe 2016)

Idealne na 18-nastkę, wesele, randkę z nieznajomym przystojniakiem, wypad z przyjaciółkami do klubu, romantyczną kolację czy… wyjście do pracy – sukienki w kolorze brzoskwiniowym podbijają świat! Na pewno zauważyliście, że sukienki akurat o tej barwie cieszą się niezwykłą popularnością i to nie tylko w tym sezonie. Niemal od kilku lat „brzoskwinia” zajmuje czołowe miejsce wśród kreacji znanych i powszechnie szanownych projektantów. Wszystko za sprawą niebywale dziewczęcego, lekkiego designu. Nie da się ukryć – ten kolor ma „to coś”.

Mimo, że brzoskwinia jest niebywale modna, niewiele kobiet decyduje się zakup tego typu kreacji. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – kolor brzoskwiniowy nie zawsze pasuje do danego typu urody czy sylwetki. Mimo, iż jest on naturalny, sprawdzi się raczej w przypadku kobiet delikatnych.

Jakie brzoskwiniowe sukienki są najmodniejsze w tym sezonie? Można śmiało stwierdzić, że wszystkie te, które nawiązują swoim designem do natury, a także jednokolorowe – zarówno ciemne jak i jasne. Stonowana brzoskwinia doskonale sprawdzi się w przypadku mini jak i nieco dłuższych kreacji, kwiatów jak i innych motywów roślinnych, sukienek bez pleców oraz z długim rękawem.

 

2 komentarze do “Zakochaj się… w soczystej brzoskwini (sukienki brzoskwiniowe, morelowe, łososiowe, koralowe 2016)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *