Wraz z wiosną uwolnij swą kobiecość – kwieciste sukienki 2016

Wszystkie przesłanki wskazują na to, że hitem sezonu wiosna/lato 2016 będą kwiaty! Niezwykle lekkie, kobiece i stylowe sprawdzą się przede wszystkim w przypadku sukienek. Kwieciste wzory przeżywały już „boom” w latach 60. – rozkloszowane oraz w latach 70.  – długie i zwiewne. Niezależnie od kroju sukienka w kwiaty wygląda wyjątkowo kobieco. Jaki design dominuje w tym sezonie? Odpowiedź jest prosta: każdy! Czerwone, polskie maki, niezwykle barwne bławatki, żywe, niemal bajkowe egzotyczne okazy prosto z dżungli.

Poniżej znajdziecie najmodniejsze wzory i kolory oraz pasujące doń dodatki. Prosta, ołówkowa bądź swawolna, rozkloszowana mini doskonale sprawdzą się zarówno na imprezę, romantyczną kolację z ukochaną osobą bądź spotkanie z przyjaciółmi. Bardziej formalny krój dedykowany jest na spotkania w gronie rodzinnym, oficjalne przyjęcia bądź ważne imprezy w pracy.

Małe i duże, kolorowe i czarno białe, pojedyncze, pastelowe oraz żywe – każda z nas może wybrać interesujący ją design i cieszyć się pięknym, dziewczęcym lookiem. Kwiatowe wzory sprawiają, że każda kobieta wygląda niezwykle delikatnie, świeżo, a także… młodo. Zapoznaj się z poniższymi propozycjami i wybierz swoją ulubioną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *