Walentynkowy zawrót głowy – sukienki na walentynki 2017

Walentynki już tuż, tuż. Niechaj nie zmylą nas dwa miesiące – zanim się obejrzymy, przyjdzie czas, gdzie zmuszone będziemy wybierać walentynkową kreację. Święto Zakochanych to idealny moment, aby uczcić Wasz związek – powiedzieć sobie „Kocham Cię” przy blasku świec, romantycznej kolacji czy też na weekendowym wypadzie. Aby podkreślić wyjątkowość tej okazji, należy dobrać odpowiedni strój.

Walentynki w dżinsach? Bez wątpienia coś tu nie gra. Święto Zakochanych jest tylko raz w roku. Każda kobieta powinna pomyśleć o odświętnej, kobiecej kreacji. Nie ma nic lepszego na randkę we dwoje aniżeli seksowna sukienka.

Z czym kojarzą nam się walentynki? Oczywiście z czerwienią. Rok rocznie to właśnie czerwone sukienki wiodą prym wśród kreacji dedykowanych na ten właśnie dzień. To właśnie ta czerwień symbolizuje gorące uczucie, jakie jest między Tobą, a Twoim partnerem. Oczywiście, nie jest to żadna zasada. Równie elegancko, a zarazem kobieco wyglądają kreacje czarne oraz różowe.

Pamiętajcie, aby wyglądać idealnie nie trzeba wydawać fortuny. Oto kilka propozycji, które bez wątpienia przypadną Wam do gustu. Sukienki te są nie tylko eleganckie, ale również niebywale seksowne – podbiją serce każdego mężczyzny.

[Głosów: 5   Average: 4.2/5]

 
Jeden komentarz do “Walentynkowy zawrót głowy – sukienki na walentynki 2017

  1. może na któreś walentynki uda mi się wcisnąć w jakąś taką sukienkę bo póki co, nie miałabym przed kim w niej paradować bo mój mąż zawsze w walentynki pracuje (uroki pracy w gastronomii 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *