Szare sukienki 2017 – Niebanalna elegancja

Projektanci już od wielu, wielu lat powtarzają – „szarość nie jedno ma imię”. Wbrew pozorom coś w tym jest. Nigdzie nie jest powiedziane, że szara sukienka musi być nudna i monotonna niczym zakonny habit. Połączenie odpowiedniej szarości oraz odrobiny kreatywności sprawi, że stworzysz coś wyjątkowego – stylowego, eleganckiego, nietuzinkowego i przede wszystkim… bardzo kobiecego.

Szare sukienki, chociaż proste, maja w sobie to „coś”. Na pewno zauważyłyście, że kolor ten wybierany jest raczej na specjalne, uroczyste wydarzenia – kolacje, imprezy filmowe. Czasami, odpowiednio dobrany wzór sprawdzi się również w pracy. Sukienki w odcieniach szarości mogą być niebanalne, jeśli tylko dobierzemy doń odpowiednie dodatki. Prostota kroju, elegancki kolor, wyszukany design – wszystko to potrafi być czarujące, jeżeli wiemy czego szukamy.

Oczywiście, nie zapominajmy o jakości. Żadna sukienka nie będzie wyglądać na nas dobrze (niezależnie od koloru, fasonu czy designu), jeżeli jej jakość, a więc materiał, z którego została zrobiona oraz wykończenie będą wołać o przysłowiową „pomstę do nieba”.

Najważniejsze jednak – nie bójmy się eksperymentować. Dodatki potrafią czynić cuda!


[Głosów: 4   Average: 2.5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *