Sukienki sylwestrowe 2016 / 2017 „Jaki pierwszy dzień nowego roku, taki cały rok!”

Zgadzacie się z tym przysłowiem? Bez wątpienia coś w tym jest, skoro nasze babki i prababki dokładały wszelkich starań, aby Sylwester i Nowy Rok były wyjątkowe. Zanim jednak wybije północ czeka nas szalona zabawa. Jak Ty zamierzasz przygotować się na ten wyjątkowy dzień?

Do szałowej sylwestrowej zabawy został raptem miesiąc i kilka dni. Ci, którzy wybierają się na domówkę, romantyczną randkę we dwoje czy na dyskotekę już teraz powinni pomyśleć o odpowiedniej kreacji. Ja tym razem skupiłam się na wyjątkowych, oryginalnych sukienkach sylwestrowych. Trzeba przyznać, że w tym roku wybór jest naprawdę duży. Projektanci nie próżnowali – w sklepach możemy znaleźć dziesiątki jak nie setki bajecznych strojów i odpowiednich dla nich dodatków. Co wybrać?

Bajeczne sukienki w kolorze kobaltowym, niecodzienne bordowe zestawienia czy może klasyczna czerń? Wybrałam dla Was moim zdaniem najmodniejsze, a zarazem najseksowniejsze kreacje sylwestrowe. Dokładnie przeanalizowałam tegoroczne trendy. Uwierzcie mi – nie było łatwo. Pamiętajcie, że sukienka to jedynie wierzchołek góry lodowej! Nie możemy pominąć takich kwestii jak buty (np. szpilki), odpowiedni makijaż i oczywiście modna fryzura.

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]

6 komentarzy do “Sukienki sylwestrowe 2016 / 2017 „Jaki pierwszy dzień nowego roku, taki cały rok!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *