Sukienki kobaltowe 2016 – Magiczny kobalt

Z czym kojarzy nam się ciemnoniebieski kobalt? Można śmiało stwierdzić, że to jedna z najbardziej tajemniczych barw, jaką można spotkać. Ta wyjątkowa odmiana niebieskiego przywodzi na myśl nocne niebo – z jednej strony spokojne, z drugiej jednak nieprzewidywalne. Podobnie jest z osobami, które lubią ten kolor. Kobalt dominuje u kobiet delikatnych, spokojnych i wrażliwych, ale również takich, które nie boją się walczyć o swoje – o silnej, charyzmatycznej osobowości.

Sukienki w kolorze kobaltowym już dawno temu podbiły serca modnych kobiet. Niesamowicie wyrazista, szykowna barwa z jednej strony intryguje, a z drugiej inspiruje. Nic dziwnego, że kochają ją również projektanci. Żaden inny kolor nie pozwala na tak dużą dozę fantazji, jak właśnie magiczny kobalt.

Połączenie ekspresji i esencjonalności – sukienki w kolorze kobaltowym sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Sprawdzą się zarówno w przypadku nieformalnego spotkania jak i spaceru z ukochaną osobą. Doskonale nadają się na wieczorne wyjście z przyjaciółmi oraz ważną uroczystość np. ślub.

Uwaga! W tym sezonie kobaltowe sukienki zajmują czołowe miejsce na liście najmodniejszych kreacji! Jeżeli poszukujecie czegoś na święta, międzyświąteczny urlop czy sylwestra koniecznie zapoznajcie się z inspiracjami, które dla Was znalazłam.[Głosów: 3   Average: 2.7/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *