Sukienka jak koszula nocna 2016 – „Motylem jestem…” – zwiewne, delikatne niebywale kobiece sukienki

Zwiewne, a zarazem wyjątkowo przewiewne, delikatne niczym najbardziej zmysłowa koszulka nocna, eleganckie, a jednocześnie proste – oto najnowszy „must have” wśród sukienek! W tym roku dominują sukienki wzorowane na bieliźnie (oczywiście nie dosłownie). Wielu kobietom bardzo ciężko odróżnić je od zwykłej satynowej halki czy koszuli nocnej, aczkolwiek… jest w nich coś wyjątkowego.

Sukienki te delikatnie opinają ciało, aczkolwiek nawet najdelikatniejszy podmuch wiatru sprawia, że zmysłowo rozchodzą się na każdą stronę. Projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych wzorów i modeli. Na rynku znajdziemy proste fasony, wzorowane na sukienkach tradycyjnych jak i nieco bardziej rozbudowane, asymetryczne kreacje z falbanami.

Sukienki przypominające bieliznę nocną są niezwykle wygodne. Delikatny materiał sprawia, że niemal nie czuć, że mamy coś na sobie. Odpowiednio dobrany krój do sylwetki sprawi, że poczujemy się niczym ptak bądź motyl – wolne. Oczywiście nie powinnyśmy kojarzyć tych sukienek z bielizną erotyczną czy sukienkami erotycznymi.

Poniżej zdjęcia kilku, moim skromnym zdaniem, najładniejszych sukienek, jakie królują w tym sezonie. Co o nich myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *