Różowe sukienki 2017 -Modne, wygodne, seksowne – sukienki w kolorze różowym

Jeszcze do niedawna stroje w kolorze różowym kojarzyły nam się z kiczem i tandetą. Powoli, stopniowo projektanci przekonywali się, że jest to równie stylowa i kobieca barwa jak na przykład czerwień. W ciągu ostatnich kilku sezonów sukienki w kolorze różowym niemal nie znikają z wybiegów. W swoich kolekcjach ma je już Chanel oraz Marc Jacobs.

Róż jest na swój sposób wyjątkowym kolorem. W tym sezonie modne są różne odmiany różu, począwszy od tego najjaśniejszego – pudowego, poprzez fuksję, aż do tego nieco ciemniejszego – wpadającego w fiolet. Nie da się ukryć, że jest to niezwykle wdzięczna barwa. Bez najmniejszego trudu dobierzemy doń odpowiednie dodatki, w tym buty, torebkę i biżuterię.

Jaką stylizację wybrać, aby czuć się pięknie i stylowo? Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się w niej wybrać. Na rynku znajdziemy modne zestawienia sportowe jak i niezwykle eleganckie kreacje wieczorowe. Na uwagę zasługują wyjątkowe sukienki koktajlowe – delikatne, kobiece i romantyczne. Niewątpliwą zaletą różu jest to, iż pasuje niemal do każdego typu urody!


[Głosów: 4   Average: 3/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *