Przygotuj się na cieplejsze dni – sukienki w kratkę

Kratka stopniowo zdobywała popularność, tak by w końcu po wielu latach stać się prawdziwym hitem lata. Obecnie największe światowe domy mody pokazują ją w swoich kolekcjach w różnych, czasami bardzo wymyślnych konfiguracjach. W tym roku modny jest każdy rodzaj kratki, niezależnie od wielkości. Możemy pokusić się o dużą bądź małą kratkę, szkocki wzór bądź design od Burberry, delikatną krateczkę vichy albo gingham. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od naszej kreacji. Co innego wybierzemy na randkę, do pracy bądź na uczelnię.

Dzisiaj pragnę zaprezentować Wam sukienki, które zrobiły na mnie największe wrażenie. Wbrew temu, co większość z Was myśli, kratka wcale nie jest trudnym do stylizacji wzorem. Trzymając się kilku zasad, możemy stworzyć niebanalne, a jednocześnie wyjątkowe zestawienia, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Uwaga: kratka jest o tyle dobra, że odpowiednio dobrany wzór może optycznie dodać bądź odjąć nam kilka kilogramów.

Pamiętajmy, że do sukienek w kratkę pasują wyłącznie jednolite dodatki jak gładkie rajstopy. Lepiej nie przeciążać naszej stylizacji zbędnymi wzorami – żadna z nas nie chce przecież wyglądać tandetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *