Pastelowe sukienki – WIOSNA 2017 – Pastelom mówimy… TAK!

Masz obiekcje co do pastelowych kreacji? Niesłusznie! Barwy pastelowe, zwłaszcza w ostatnim czasie, stanowią prawdziwy hit. Oczywiście, nie chodzi tu tylko o stroje… Dodatki, buty, a nawet wyposażenie wnętrz – kolorystyka ta ma coś w sobie, że powraca niemal w każdym sezonie. Połączone z nieco ciemniejszymi, kontrastującymi kolorami tworzą niebanalne zestawienia, które sprawdza się w każdym miejscu i o każdym czasie.

Przyjrzyjmy się z bliska pastelowym… sukienkom. Ubrania w pastelowych kolorach, w szczególności sukienki, to rewelacyjne rozwiązanie zarówno na codzienne sytuacje jak i specjalne okazje. Jeśli chodzi o to pierwsze – bez większych trudności możemy je dowolnie łączyć tak, by za każdym razem wyglądać inaczej. Sprawdzą się zarówno w pracy, w szkole, jak i podczas zabawy w klubie. No i… nawiązują do wiosny, za którą tak tęsknimy.

Sukienki w pastelowych kolorach idealnie nadają się na randkę z ukochaną osobą. Oczywiście, sprawdzą się również podczas rodzinnych spotkań czy takich uroczystości jak Chrzest.

[Głosów: 7   Average: 4/5]

kleider damen 2017

2 komentarze do “Pastelowe sukienki – WIOSNA 2017 – Pastelom mówimy… TAK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *