Niegdyś kojarzyły się z mundurkiem szkolnym, dzisiaj biją rekordy popularności…

Ostatnio pisałam o sukienkach w kolorze czerwonym, dzisiaj chciałabym poruszyć kwestie kreacji o niebywałej, granatowej barwie. Projektanci mody coraz częściej decydują się na stylowe zestawienia z dominującą przewagą szarości, granatu oraz ciemnoniebieskiego. Dlaczego?

Niewiele z nas wie, że mężczyźni postrzegają przedstawicielki płci pięknej, ubrane w granatowe kreacje, jako kobiety sukcesu. Panie, które preferują kolor granatowy cechuje niebywała inteligencja, odpowiedzialność, samowystarczalność, rozsądek, a także dyplomacja. Ostatnimi czasy bardzo dużo pisze się o pozycji zawodowej kobiet i ich roli względem mężczyzn. Wiele lat temu granat kojarzył się wyłącznie z mundurkiem szkolnym, dzisiaj natomiast barwa ta dedykowana jest paniom, które nie boją się wyzwań – są odważne, zdecydowane, pewne siebie.

Nic zatem dziwnego, że granatowe sukienki wyglądają niebywale seksownie. Który mężczyzna nie popatrzy za kobietą, od której bije pewność siebie? Specjalnie dla Was wybrałam kilka modeli, które moim zdaniem są stylowe, a zarazem eleganckie. Kreacje te sprawdzą się w każdym miejscu – w szkole, w pracy, w domu, na randce, a także na spotkaniu rodzinnym.

6 komentarzy do “Niegdyś kojarzyły się z mundurkiem szkolnym, dzisiaj biją rekordy popularności…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *