Czerwone sukienki 2016 – „Bo we mnie jest seks…”

Zastanawialiście się, jaki kolor sukienek jest modny niezależnie od pory roku? Jaka barwa dominuje u największych światowych projektantów niemal w każdym sezonie? Odpowiedź jest prosta – to czerwień! Ogniste sukienki w czerwonym kolorze wyglądają obłędnie – z jednej strony stylowo i elegancko, z drugiej jednak niebywale seksownie i kobieco. Czerwień rozbudza pożądanie i rozpala zmysły!

Zanim pokaże Wam, moim zdaniem najpiękniejsze modele czerwonych sukienek, jakie udało mi się znaleźć, opowiem Wam nieco więcej o samej barwie. Jak postrzegane są kobiety, które preferują ubrania w tym kolorze? Czerwony kojarzy się bezpośrednio z odwagą. Mężczyźni widząc płeć przeciwną w czerwonej sukience myślą o niej „drapieżna kocica”. Bez wątpienia nie jest to coś dla szarych myszek. Ognista, seksowna czerwień skupia uwagę innych – zarówno panów jak i pań.

Oczywiście czerwona sukienka, mimo że jest elegancka i stylowa, nie pasuje w każde miejsce i na każda uroczystość. Kreacja ta jest nieodpowiednia na ślub oraz pogrzeb. Nie sprawdzi się również w pracy, przy spotkaniu z klientem.

A teraz zapraszam Was do zapoznania się z galerią ognistych kreacji. Jeżeli Wy również macie w szafie sukienkę w kolorze czerwonym, dajcie o tym znać dodając komentarz!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *