Czerń zawsze w modzie – czarne sukienki 2016 / 2017

Czy wiecie, że „mała czarna” to najczęściej wybierana przez kobiety kreacja na świecie? Nie da się ukryć, że jest w niej coś wyjątkowego. Chyba każda z nas posiada w swojej szafie klasyczną sukienkę w kolorze czarnym. Czy wiecie na jakie okazje warto ją założyć?

Te, które uważają, że czarna sukienka nadaje się jedynie na pogrzeb, są w poważnym błędzie. Odpowiednio dobrana kreacja sprawdzi się niemal w każdym miejscu. Oczywiście wszystko zależy od kroju, fasonu, a także dodatków. Wiadomo, że inną sukienkę założymy do pracy, a jeszcze inną na imprezę sylwestrową.

Uwaga! Czarna sukienka zawsze nadaje się do pracy! Czerń jest niebywale elegancka. Zestawiona z odpowiednimi dodatkami sprawi, że będziemy wyglądać poważnie, a jednocześnie stylowo. Zwiewne czarne sukienki to wymarzony strój na randkę – seksowny i kobiecy. Niektórzy styliści twierdzą nawet, że mała czarna doskonale sprawdzi się na… weselu. To nie żart! Tutaj również wszystko zależy od odpowiednich dodatków. W przypadku takich uroczystości warto jednak postawić na kreację koronową.

Czarna sukienka to dobry wybór dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy figury. Odpowiedni model wydobędzie głęboko skrywane piękno z każdej przedstawicielki płci pięknej![Głosów: 4   Average: 2.5/5]

2 komentarze do “Czerń zawsze w modzie – czarne sukienki 2016 / 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *