„Być kobietą, być kobietą […] być kobietą w dobrym stylu…” pudrowy róż sukienki nude 2016

Każda z nas pragnie wyglądać modnie, stylowo, a przede wszystkim kobieco. Delikatne, pełne gracji, niebanalne stroje sprawią, że poczujemy się znacznie pewniej – uwierzymy we własne siły, mimo tysiąca wątpliwości. Jakie kreacje podbiły serca światowych projektantów mody tej wiosny? Jaką sukienkę każda z nas powinna mieć w swojej szafie?

Oto prawdziwy hit nie tylko tej wiosny, ale całego roku: sukienki w kolorze pudrowego różu. Na początku trochę symboliki. Osoba, która wybiera stroje i dodatki o subtelnej różowej barwie cechuje się dużym współczuciem, łatwo się wzrusza, a także jest niezwykle uczuciowa. Róż to kolor kobiet wrażliwych, a zarazem delikatnych.

Subtelne kreacje w barwie pudrowego różu idealnie sprawdzą się w przypadku kobiet o delikatnej urodzie. Kolor ten mówi „zaopiekuj się mną”, a tym samym przyciąga wzrok i uwagę… mężczyzn.

Sukienki w kolorze pudrowego różu doskonale sprawdzą się w niemal w każdym miejscu – w szkole, w pracy oraz na imprezie. Zależnie od kroju możemy wybrać się w niej na romantyczną kolację we dwoje, spacer w świetle księżyca, rodzinny obiad czy urodziny babci. Ich subtelność sprawia, że bez trudu dopasujemy je do każdej okazji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *