Brzoskwiniowy zawrót głowy – Sukienki brzoskwiniowe i morelowe 2017

Sukienki o niecodziennej brzoskwiniowej barwie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem projektantów już od wielu sezonów. Wszystko za sprawą dość ciekawego, a zarazem uniwersalnego koloru. Nie da się ukryć, że charakterystyczny odcień pomarańczy pasuje do niemal każdego typu urody! Tym razem wzięliśmy pod lupę najmodniejsze tej wiosny (a już niedługo również lata) sukienki w różnych odcieniach brzoskwini – od subtelnej, jasnej barwy, poprzez kolor wpadający w róż, a skończywszy na tym najbardziej wyrazistym odcieniu.

Możemy śmiało stwierdzić, że sukienka w kolorze brzoskwiniowym doskonale sprawdzi się w przypadku pań, które cenią sobie nietuzinkowość i oryginalność…. Charakterystyczny odcień sprawi bowiem, że bez wątpienia wyróżnimy się w tłumie. Mimo że projektanci mody już od dłuższego czasu interesują się „soczystą brzoskwinią”, nie uświadczymy na ulicy zbyt wielu kobiet w kreacjach o tym zabarwieniu.

Sukienki w kolorze brzoskwiniowym są niebywale dziewczęce. Lekka, subtelna, a przy okazji niezwykle urokliwa barwa zestawiona z odpowiednimi dodatkami odejmie nam kilka lat. Brzoskwiniowe kreacje są niezwykle często wykorzystywane przez światowej klasy gwiazdy – aktorki czy piosenkarki.
[Głosów: 15   Average: 4.3/5]

4 komentarze do “Brzoskwiniowy zawrót głowy – Sukienki brzoskwiniowe i morelowe 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *