Bordowe sukienki 2017 – „Strawberries cherries and an angel’s kiss in spring… My summer wine is really made from all these things”

Oto kolor zadedykowany najbardziej odważnym kobietom! Nasycony odcień czerwieni bez wątpienia jest wyjątkowy. Kobiety, które preferują bordowe kreacje nie boją się wyzwań, są drapieżne niczym lew, cechują się niebywałą klasą. Nie da się ukryć, że sukienki to najbardziej kobieca część garderoby. Sukienki w kolorze bordowym podkreślą charakter każdej przedstawicielki płci pięknej.

Jeżeli lubisz błyszczeć w towarzystwie, nie cierpisz podpierać ścian, jesteś żywiołowa i pełna energii to sukienka w kolorze bordowym jest właśnie dla Ciebie. Kreacje o pięknej barwie nasyconej czerwieni sprawdzą się w każdej sytuacji. Mimo, że są eleganckie, cechują się pewną lekkością. Dużo zależy od materiału, z którego zostały wykonane, fasonu, a także dodatków.

Niewielka kopertówka i szpilki to doskonałe dopełnienie kreacji w kolorze bordowym. Bordowe sukienki sprawdzą się nie tylko na co dzień. Możemy zakładać je do pracy, szkoły, na randkę oraz na imprezę. Projektanci i styliści przekonują, że zestawienia w tym właśnie kolorze są hitem, jeśli chodzi o nadchodzący Sylwester.


[Głosów: 1   Average: 1/5]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *